Головні новини

Активісти пообіцяли опублікувати список силовиків, які «кришують» маріупольського бізнесмена Миколи Будика

Про це під час прес-конференції заявив голова всеукраїнської організації ветеранів АТО Нестеренко.

За його словами, у розпорядження організації потрапили списки силовиків, які регулярно отримують «винагороду» від Миколая Будика за покривання та невтручання в його злочинну діяльність.

На даний момент активісти разом з журналістами перевіряють отриману інформацію через свої джерела.

«В цьому списку фігурують представники практично всіх силових структур — МВС, СБУ, прокуратура. Ми вже отримали деякі підтвердження співпраці Миколи Будика з співробітниками СБУ та поліції і зараз збираємо матеріал за іншим. Після того, як інформація буде остаточно сформована, ми маємо намір опублікувати її в ЗМІ, а й звернутися до керівників згаданих структур з вимогою негайно втрутитися в ситуацію і притягти винних до відповідальності», — заявив Нестеренко.

Разом з тим, голова громадської організації підкреслив необхідність оперативного реагування на ситуацію навколо Миколи Будика.

За його словами, маріупольський підприємець замішаний у контрабанді та сепаратизмі зараз активно намагається закрити кримінальні провадження в поліції і СБУ. І цього не можна допустити.

Також, активісти не виключають провокацій відносно себе.

«У нас є приклади журналістів, яких Будика фактично залякав своїми титушками. Є люди, які можуть багато чого сказати, але поки бояться робити це публічно, оскільки Микола Будика добре відомий не тільки в Маріуполі, а й за його межами. У нього є зв’язки серед силовиків, так і серед бойовиків ОРДЛО»- розповів один з членів громадської організації.

Нагадаємо, раніше в ЗМІ з’явилася інформація про причетність Миколи Будика до контрабанди сигарет з не підконтрольних територій.

Руслан Якушев

«>

16.04.2019
09:53
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top