Головні новини

Бійцям ВСУ передали нові протитанкові ракетні комплекси

Директор Дивізіону високоточної зброї та боєприпасів Укроборонпрому Андрій Артюшенко заявив, що ВСУ на Донбасі забезпечили найсучаснішими протитанковими ракетними комплексами.

Про це повідомляє портал “Диалог.UA“. «Незважаючи на складну ситуацію, Укроборонпром успішно вирішує головну задачу: створення вітчизняного ракетного озброєння, яке здатне в нашій морській економічній зоні захистити країну від можливої агресії», — повідомив директор Андрій Артюшенко.

Також, за його словами, ще на початку 2014 року Укроборонпром поставив за мету не допустити переваги на користь противника по кількості і потужності ПТРК, щоб зберігати потрібний баланс сил.

«Наша продукція — зенітні комплекси «Корсар», протитанковий комплекс «Скіф», комплекс «Стугна» — це досягнення світового значення.

Сьогодні ми стали конкурентноздатні, а найголовніше, ми ефективно забезпечуємо Збройні сили тією зброєю, яка дозволяє частково домінувати в питаннях ефективного ураження противника», – заявив Артюшенко. Отже, варто помітити. що сучасне озброєння ПТРК «Корсар» виглядає таким чином:

«>

05.03.2019
21:15
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top