Головні новини

Експерт: «Перед парламентськими виборами до Савченко може різко зрости інтерес»

Позафракційний депутат Надія Савченко не змогла поборотися за президентське крісло в Україні, оскільки знаходилася в СІЗО, однак після звільнення у неї з’явиться шанс поборотися на парламентських виборах, і інтерес до Савченко повинен різко збільшитися.

Така заява пролунала від відомого російського політолога Дмитра Абзалова.

Він зазначив, що під час президентської гонки інтерес до Савченко поступово зійшов нанівець, оскільки вона не вписалася в інформаційну порядку кандидатів. Більше того, інтерес до цього депутата знизився з причини того, що київські власті звинуватили її в спробі перевороту за наказом ФСБ. Коли вся антиросійська риторика стихне, то, як вважає Абзалов, на парламентських виборах Савченко отримає дуже багато уваги. «Савченко була депутатом, за неї активно виступала Верховна Рада. Також вона брала участь у переговорному процесі щодо обміну військовополоненими», — розповів політолог.

Відзначається, що тема переговорного процесу може різко активізуватися саме перед парламентськими виборами. На думку Абзалова, в політику зовсім скоро почнуть повертатися багато людей, в тому числі Надія Савченко і Михайло Саакашвілі, оскільки час Петра Порошенка вже закінчилося.

«>

16.04.2019
10:00
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top