Головні новини

«Орден Іуди» до виборів: спецоперація Кремля в «ДНР»

Поза окупації 31 березня будуть вибори президента, а на окупованих… На окупованих буде знову цирк з кіньми за гроші російських платників податків.

Преамбула. Рф потрібно кров з носу поставити клон януковича в крісло президента, бо санкції + повний бардак на окупованих спалюють вже ну дуже багато грошей. У рф, по суті, 2 виходи із ситуації: або пряме військове вторгнення, або мовець мавпа в якості президента України. Все, третього не дано — у забігу на довгу дистанцію у війні з рф переможець визначений і це аж ніяк не смехдержава.

Щоправда, Кремль руки не опускає, а мовчки і тихенько опрацьовує відразу обидва варіанти виходу з положення. Зараз розповім про те, що готує нам Кремль.

Отже, рф готує Україні мегапровокацию під назвою «орден Іуди». Операція розроблена для дискредитації чинної влади України [причини самі знаєте]. Правда, сама провокація — це вершина айсберга, бо це лише обгортка. Але про все по порядку.

Враховуючи активне нарощування військ рф на Сході, уздовж кордону з Україною + аналізуючи звіти ОБСЄ, можна зробити висновок про те, що ихтамнеты на низькому старті. Про це цілком спокійно говорять самі ОБСЕшники. Кількість військових рф дивним чином дорівнює кількості миротоворцев, які потрібні для припинення активної фази війни [кого мирити і захищати зібралися придурки, думаю, здогадатися не важко]

 

Далі. Після відмашки кремля, стартувала інформаційна операція з розгойдуванням ситуації на КП » Вода Донбасу, пушилин дав добро і постановочний обстріл зробили в кращих традицях роспропаганды [якщо не помиляюся, обстріл був на днях].

Взагалі у рф з приводом для вторгнення все погано: потрібно, щоб весь світ повірив, а не тільки росбыдло. Тому підірвати будинок у Воронежі і знайти там візитку Яроша — це не те, навіть місцеві не особливо повірять, не те що Захід і США. По суті, вихід у ворога простий: легалізувати введення військ рф на територію України під будь-яким приводом

А тепер знову повертаємося до «ордену Іуди», бо все прогнозовано. На цирк з кіньми виділено реально багато грошей з бюджету рф [але війна храшданская, не забуваємо]. Зараз розповім як цей цирк буде відбуватися.

 

Перше. Якщо хто не в курсі, то на окупованих стартувала акція по збору від осколків снарядів, якими «погана Хунта обстрілює мирних жителів Донбасу».

Листівка збору осколків:

Друга. Тут все просто: зігнати на центральну площу Донецька понад 100 тисяч цивільних. Нічого нового, все як завжди. Єдине, що в рф так і не зрозуміли, що чисто математично центральна площа не вміщує таку кількість людей, хоч до хрипоти кричи, не влазить і все.

Ну а підставки під прапорці будуть звозити в кращих традиціях срср. Приблизно ось так

Фото заявки на автобус:

Правда, по бюджету, виділеного на цирк з кіньми і доставці цивільних на мітинг, пушилин і компанія вже прописали такі цифри, що на лімузинах було б дешевше звозити. Але то таке, окупаційні влади крадуть у рф, щоб роздати бідним, а не те шо ви подумали.

Найсмішніше те, що пушилину вже не раз намагалися пояснити, мовляв не вийде таку кількість притягнути мирняка на мітинг + ніде буде стояти йому, навіть якщо раптом звезуть. Правда, окупаційна влада цим не переймаються — навіть якщо прийдуть 10 осіб на так званий мітинг, роспропаганда домалює і зніме всі як треба.

Ось такі цифри бюджетників запросили окупаційні влади від так званих керівників міст. Все добровільно, так.

Фото зі схемою розміщення учасників з міст:

Третє. Шоу починається, йопт. Під час акції планується на камери «міжнародних журналістів» з рф розповісти про «геноцид по відношенню до жителів Донбасу» з боку Порошенка [ пенсія в 50$ в місяць на окупованих — це не геноцид, неа ] і символічно «подарувати» йому — орден чи медаль Іуди».

Ну а перед врученням» на камери ріс тб кілька годин будуть розповідати про звірства Хунти. Правда, ести і хороші новини: потім буде коньцерт [від слова коні], на який звезуть третьосортних «зірок» російської естради.

 

Четверте. Апогеєм цирку з Іудою і кіньми стане запуск 100 тисяч куль, розфарбованих у кольори прапора рф. На цей фарс пушилин і компанія списали стільки, що дешевше на таксі з Борисполя метнутися на Сатурн і назад — 10 млн фублев.

П’яте, найцікавіше. Як ви думаєте, які шанси вибухнути машині біля центральної площі Донецька і як швидко прилетять міни прямо в натовп цивільних? Нагадую, на цирку [мітингу] буде ну дуже багато «міжнародних журналістів» з паспортами рф, які завжди готові знімати кишки на узбіччях + відірвані голови.

 

Думаю, пропагандисти будуть верещати щось по типу «Порошенко вирішив покарати нескорений народ Донбасу», щоб відвернути увагу від результатів виборів і почати фальсифікацію.

Ну а ті воены, що на непідконтрольному ділянці кордону України з мордором, зі знятими шевронами і паспортами рф, за задумом росіян, повинні з низького старту «захистити» народ і «дійти до Києва».

Мораль. Закликаю жителів окупованих будь-якими способами ігнорувати масові скупчення людей 31 березня в Донецьку. Бо є всі шанси стати декорацією без голови в російських новинах. Головою можна не тільки їсти, пам’ятайте про це.

«>

15.03.2019
13:13
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top