Головні новини

«Подивіться в дзеркало, покайтеся і несіть відповідальність». Гройсман звинуватив «Оппоблок» у війні на Донбасі

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман України звинуватив представників «Опозиційного блоку» в тому, що вони несуть персональну відповідальність за війну на Донбасі.

Зазначається, що таку заяву глава уряду зробив під час сьогоднішнього виступу у Верховній Раді, відповідаючи на слова народного депутата Ігоря Шурми про проблеми жителів непідконтрольних районів Донбасу.

За інформацією видавництва, парламентарій з трибуни Ради пояснив, що за даними ООН, з початку 2019 року 11 осіб померли при перетині пунктів пропуску на Донбасі, додавши, що ці люди їхали за українськими пенсіями.

У відповідь на слова нардепа Володимир Гройсман сказав, що знає, не з його слів, яка складна ситуація на тимчасово окупованих російськими військами територіях і назвав причину всього цього.

«Якщо б не ваші соратники з Партії регіонів, ніякі війська не зайшли б на територію України. Тому ви особисто несете за це відповідальність», — заявив прем’єр-міністр.

В кінці він додав, що коли «Оппоблок» намагається щось розповісти про пенсіонерів, то нехай подивляться в дзеркало, покаються і несуть відповідальність».

«>

15.03.2019
13:26
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top