Головні новини

Поліція: у російського олігарха намагалися віджати бізнес в порту Південний

У російського олігарха Олексія Федоричева, який фігурує в справі про привласнення зерна ДПЗКУ на 60 млн доларів, намагалися віджати бізнес в порту Південний.

Про це редакція 368.media дізналася з матеріалів кримінального провадження за ч. 4 ст. 189, ч. 3 ст. 206-2, ч. 3,4 ст. 358, ч. 1 ст. 376 КК.

Справу відкрили у квітні минулого року. Його ведуть працівники головного слідчого управління Нацполиции.

Вважається, що група осіб у 2014 році придумала схему вимагання у бізнесмена 25 млн доларів, а також часток у статутних капіталах ТОВ «ТІС» та ТОВ «Тіс-Міндобрива».

Знаючи про те, що Федоричев фігурує у кримінальній справі про присвоєння зерна ДПЗКУ, аферисти підробили договір про надання бізнесмену послуг адвоката. Документ виготовили лише 28 листопада 2017 року. На ньому була підроблена підпис Федоричева.

З цим документом адвокат звернувся в НАБУ для ознайомлення зі справою. В цей же день юрист отримав копію повідомлення про підозру Федоричеву. Це дало бюро підстави вважати, що документ був вручений підозрюваному. Пізніше вони звернулися в Інтерпол для оголошення бізнесмена в розшук. З-за цього на майно Федоричева в порту Южний не раз накладали арешт.

У адвоката пройшли обшуки. Поліція замовила експертизу всієї вилученої техніки і листування.+

Бізнесмен у цей час знаходиться в Монако і відмовляється отримувати підозру. Особливо відзначимо, що Федоричев вийшов зі складу засновників компанії «Тіс-Міндобрива» через три місяці після відкриття кримінального провадження. Вже 25 березня кінцевим бенефіціарним власником фірми став банк «Південний», а також Юрій Родін, Тамара Батьківщина і Алла Ванецьянс. Що стосується «ТІС», то частка Федоричева в бізнесі становить 45,47%.

«>

12.04.2019
12:23
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top