Головні новини

Шестеро синів опікуна ґвалтують прийомних дочок. Соцслужби Ужгорода відмовчуються

Волонтери заявили, що в прийомній сім’ї в Ужгороді ґвалтують дітей, а соцслужба відмовчується, розповідає СТБ.

Два роки триває суд по першому знущання над дитиною цього ж опікуна. Два роки назад побитого до напівсмерті хлопчика, з родини вилучили і повернули до притулку. Ще від однієї дівчинки опікунка відмовилася сама. Але у неї залишилися ще три дівчини.

Між тим соцслужба ні тоді, ні зараз порушень не бачить. Коля Лакатош показує журналістам шрами, які назавжди залишаться в нього на тілі. Тоді, коли трагедія трапилася, йому навіть довелося пересаджувати шкіру. Зараз йому 12 років, і він з болем згадує, як прийомна мати катувала його — била ременем із залізною пряжкою і пластмасовою вішалкою, морила голодом, прив’язувала скотчем, катувала розпеченій ложкою.

Все почалося з того, що кілька років тому багатодітна ужгородка взяла під опіку п’ятьох дітей з однієї сім’ї. У чотирьох дівчаток і хлопчика померли батьки. Ужгородці, які допомагали знедоленим дітям, з часом помітили, що в новій родині відбуваються підозрілі речі і 15 квітня 2016 звернулися до керівництва КПК, де вони навчалися.

Першу підозру викликав той факт, що 9-річний хлопчик без будь-яких довідок з лікарні не відвідував школу протягом довгого часу. Дитина мав рекомендацію від психолога про особливу увагу з боку вчителів, так як вважалася педагогічно запущеним. Хоча діти часто мали сліди побоїв, перевірки соціальних служб та з навчального закладу не виявили порушень. Про це було складено відповідні акти. Більше того, директор школи видала наказ, яким зобов’язав вчителів і батьків з класів дітей цієї родини не втручатися у справи сім’ї. Сусіди розповідають, що в цей період неодноразово бачили, як рідні діти прийомної матері грають у дворі, а усиновлені в цей час покарані.

А днями волонтери отримали жахливий сигнал, прийомних дівчат у цей сім’ї можуть ґвалтувати шестеро рідних синів їх опікунки. Волонтери показали скрін листування, в якої старший син Наталії Карай хвалився перед однолітками, що гвалтує прийомних сестер. Втім, у справі немає конкретних доказів, тільки усні, а в службу у справах дітей волонтери звертатися не бачать сенсу. Сама Наталя Карай спілкуватися з журналістами відмовилася. Керівник місцевої соцслужби Марія Арокгати будь-яке знущання над дітьми в цій сім’ї заперечує.

«Бажання дітей було залишатися в сім’ї, — каже вона. — В минулий четвер я там була. Діти як її, так і приймальні сиділи за столом і їли хліб з нутеллою. Тобто ніяких проблем немає. У мене немає інформації про те, що їх ґвалтують, я таке вперше чую «. До речі, ця ж жінка три роки тому відмовилася реагувати, коли побили Колю.

«>

14.02.2019
10:53
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top