Головні новини

В Одеській області поліцейський-хабарник, який втік від колег, отримав штраф замість тюрми

Колишнього начальника сектору Савранського відділення поліції в Одеській області оштрафували на 25,5 тис. гривень за хабар від місцевого підприємця за не перешкоджання вивозу лісу.

Про це редакція 368.media дізналася з вироку Любашівського райсуду.

У вересні 2016 року поліцейський вимагав і отримав хабар від місцевого підприємця 1,5 тис. гривень за не перешкоджання у вивезенні лісу на власному вантажному автомобілі без відповідного дозволу. При спробі правоохоронців затримати здирника, він зник з місця на службовому автомобілі.

Поліцейський не визнав свою провину в ході судового засідання і пояснив, що справа сфабрикована проти нього потерпілим, який неодноразово позичав гроші у обвинуваченого. Коли потерпілий вирішив віддати борг, до них почали тікати люди в масках, чого поліцейський, згадавши про 2 травня 2014 року, злякався і поїхав додому. Крім того, обвинувачений заявив, що в його квартирі провели не огляд і обшук в присутність тільки одного понятого.
Суд визнав поліцейського винним за ч. 1 ст. 368 КК і оштрафував на 25,5 тис. гривень з позбавленням права займати посади в органах державної влади, пов’язані з організаційно-розпорядчими функціями терміном на три роки.

«>

06.02.2019
07:09
Источник

Click to comment

Оставить комментарий

Most Popular

To Top